sobota 20. októbra 2018

Prosba o pomoc

Priatelia, známi aj neznámi.

     V sobotu v noci bol náš zimný štadión v Hamuliakove značne poškodený požiarom. Je nám všetkým veľmi ťažko. Ale treba ísť ďalej a doslova vstať z popola. Prosím buďte tými, ktorí nám umožnia vstať z popola čo najrýchlejšie. Potrebujeme pomoc. Materiálnu alebo finančnú. Sme síce len dedinský klub, ale máme silu a odhodlanie. Hovoria za nás naše výsledky doma aj v zahraničí. Sme hrdí na to, čo dokázali naše deti (hokej, kraso) pod vedením našich skvelých trénerov.

Ďakujeme aj manželom Liškovým, ktorí sa v týchto zlých časoch nevzdávajú a naďalej bojujú za naše deti, aby si mali kde plniť svoje sny.

#MY SME HAMIKOVO

Zdvorilo žiadame o pomoc aj SZĽH a SKrZ. Aj naše talenty prispeli k Vášmu dobrému menu.

Ďakujem za všetkých!
JUDr. Kvetka Živčáková, advokátka
mama troch detí, ktoré na zimáku v Hamuliakove vyrástli.

P.S. Fotky som nepriložila, lebo sa na to zle pozerá.
Ale v médiách ich určite nájdete. Toto je moja vlastná iniciatíva v snahe pomôcť ako sa len dá.

Pripájam číslo účtu. Do poznámky prosím napíšte “DAR”.
číslo účtu: SK0511000000002923837561.

Ďakujeme !!!