Keselicová Tamara

Sezóna 2019/2020

Kategória - mladšie žiačky B
Hudba, dĺžka 0:00 min
Tréner: Renáta Kušíková
Choreografia: Renáta Kušíková

Competition in Season 2019/2020

No.CompetitionTSSTESPCSDed.Place
157. Grand Prix SNP17,147,849,800,5018
26. Polana Cup Detva15,995,5310,960,5016
338. ročník Veľkej ceny Žiliny19,879,2410,630,0016
4Veľká cena Zvolena19,318,4510,860,0014
5Ice Cup Brezno 202018,408,7710,631,0012
6Nitrava Cup 202018,867,6011,260,0014

Sezóna 2018/2019

Kategória - basic
Hudba, dĺžka 2:32 min
Tréner: Janka Muchová
Choreografia: Janka Muchová

Umiestnenia v pretekoch 2018/2019:

No.CompetitionTSSTESPCSDed.Place
1Hamikovo Cup 201819,1210,328,800,005
26. VC Púchova17,699,628,070,004
356. GP Banská Bystrica18,5210,008,520,005
437. Veľká cena Žiliny22,1211,0511,070,004
510. Novomestský pohár21,5310,9110,620,004
633. Veľká Cena Zvolena18,588,809,780,002
7Nitrava Cup 201919,108,7610,340,002