pondelok 26. februára 2018

Veľká Cena Liptova 2018

    V dňoch 24.-25.2.2018 sa konali v Liptovskom Mikuláši preteky "Veľká Cena Liptova 2018". Za náš klub išli skúsiť šťastie tri pretekárky v kategórii basic staršie.

kategória: Basic staršie

     Táto kategória sa teší veľkej obľube, pretože 41 prihlásených pretekárov je asi rekord. Nakoniec štartovalo 37 pretekárok. Najlepšie si počínala Barborka, ktorá skončila na peknom 6. mieste. Nebyť dvoch malých chybičiek, mohla si z Liptova odniesť aj pohár. Lauru Potheovú zradil axel a to hneď dva krát po sebe. Musela sa tak uspokojiť so 17. miestom. 
     Každý športovec má občas zlý deň. Tamarka si ho vybrala práve v nedeľu. Za 13,84b sa umiestnila až na 21. mieste. Nevadí, v tomto ťažkom športe sa to stane minimálne raz úplne každému :).

Takže sezóna sa pomaly končí, už nás čakajú iba MSR, finále basic a Nitrava Cup 2018. Držíme všetkým dievčatám palce aby sa im jazdy vydarili podľa ich predstáv a potvrdili, že náš klub sa právom umiestnil na 3. mieste v Slovenskom pohári.

Sumár výsledkov

Basic staršie
Barbora Baďová 6. miesto (23,34b), Laura Potheová 17. miesto (14,79b)
Tamara Mangult 21. miesto (13,84b)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.